VCT 2022 1.Aşama İkinci Gün Sonuçları Belli Oldu

Valorant Challengers Türkiye 2022’de ilk mücadelelerine SuperMassive Blaze takımı, beklendiği gibi damga vurmayı başardı.

Valorant Challengers Türkiye 2022’de 1.aşama kapalı elemelerin ikinci günündeki maçlar sona erdi. İlk mücadelelerine SuperMassive Blaze takımı, beklendiği gibi damga vurmayı başardı.

SuperMassive Blaze İlk Finalist Oldu

VCT 2022 1.Aşama Türkiye 1. Kapalı Elemeleri maçları ikinci gününde de büyük heyecana sahne oldu. Üst grup yarı final müsabakalarının oynandığı ikinci günde en iyi Türk espor takımları karşı karşıya kaldı. Birbirinden heyecanlı anlara sahne olan mücadele Papara SuperMassive Blaze ile BBL Esports arasında oynandı. Herkesin çok şey beklediği ve son dönemde oldukça çalkantılı dönemler geçiren iki büyük Türk espor takımının üst grup yarı finalindeki mücadelesi, “erken final” olarak değerlendirildi.

Mücadelede SuperMassive Blaze ekibi, hem “Haven” hem de “Split” haritalarında rakibine 13-8’lik üstünlük sağlamayı başardı. Böylelikle SuperMassive Blaze, BBL Esports’u 2-0’lık net skorla geçti. Bu galibiyet ile SuperMassive Blaze ekibi üst grup finaline çıkan ilk takım oldu.

İkinci Finalist Fire Flux Esports Oldu

VCT 2022: 1. Aşama Türkiye 1. Kapalı Elemeleri ikinci gün üst grup diğer yarı final mücadelesi Futbolist ile Fire Flux Esports arasında gerçekleştirildi. Fire Flux Esports, rakibini 2-1’lik skorla geçti ve finale adını yazdırdı. Böylelikle VCT:2022 1.Aşama’nın üst grup final SuperMassive Blaze ve Fire Flux Esports oldu.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda iyimser olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha Fazla