Valorant Yeni Düellocu Ajan Neon Çıktı!

Son günlerde gündeme oturan valorant yeni ajanı açıklandı. Yeni ajanın adı Neon. Takım arkadaşlarından çok daha hızlı, fightlara hızlı girebilen bir ajan olduğu görünmektedir. Kullandığı yenekler ve hızlı olmasıyla da “düellocu” rolünde yer alacak gibi görünüyor.

Neon karakterinin Filipinli olduğu bilinmektedir. Yeni ajan neon karakteri oyuna gelip gelebilecek en güçlü ajanlardan bir tanesi olduğu düşünülmektedir. Kendisinin olayı ise elektriği kontrol edebiliyor olmasıdır.

Valorant Neon karakterinin yeni sezonda geleceği aşikar. Ajan hakkında paylaşılan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Valorant Neon Ajan Yetenekleri

Hızlı Şerit (C Yeteneği)

Viper‘in duvarına ve Phoenix‘in Ateşten Duvar yeteneğine benzeyen sağ ve solda olmak üzere iki duvar açar. Duvara temas eden düşmanlar hasar alır. Çizgiler, görüşü engelleyen ve içlerinden geçen düşmanlara zarar veren statik elektrikten oluşan iki duvar yükselir. Yetenek 300 kredi ile alınabilecek.

Röle Cıvatası (Q Yeteneği)

Sersemletme bombası yeteneği. Yoru’nun flash yeteneğine benzeyen bir kullanım şekli var gibi görünüyor. Fakat farkı flash değil, atıldığı yeri sersemletiyor olmasıdır. Fakat karşıdaki ajanı sersemlettiğinde hasar vermiyor. Yetenek 300 kredi ile alınabilecek.

Yüksek Vites (E Yeteneği)

Hızlı koşma yeteneğidir. Yetenek aktifleştiğinde neon ajanı elindeki silahı bırakıp normalden hızlı koşmaya başlar. Yetenek belli bir süreyle sınırlı olduğu için, süre bittiğinde otomatik kapanmaktadır. Bu yetenek aktiften mouse sağ tıkına bastığınızda iptal oluyor ve karakter kayarak yavaşlıyor. Bu yetenek belli kriterler çerçevesinde ücretsiz.

Aşırı Hız ( X Yeteneği)

Neon’un aşırı hız adını alan ulti yeteneği koşarak ateş edilebilen ve sekmeyen bir elektrik silahıdır. Neon’un bu ulti yeteneği koşarak ateş edilebilen ve sekmeyen bir elektrik silahıdır. Ulti aktifken ajan hem Yüksek Vites yeteneği gibi aktif hareket ediyor, hem de hareket halindeyken elektrik silahı sekmiyor.

Bonus Bilgi

Chamber’ın Valorant Neon Ajanı hakkında yaptığı yorum:

Appeal to her sense of service, she gets that from her family

Yapılan bu yorumda, Chamber ajanının Neon hakkında bildiği daha çok şey var gibi görünüyor. Zira ailesinden süregelen alışkanlığına deyinmiş.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda iyimser olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha Fazla