Tugay Gök`ün Espor Takımı Surreal Esports Hakkında

Türkiye e-spor sektörünün en yeni oluşumlarından birisi de Surreal Esports oldu.

Türkiye e-spor sektörünün en yeni oluşumlarından birisi de Surreal Esports oldu. Türkiye’nin en popüler Youtuber’leri arasında gösterilen Tugay Gök tarafından kurulan Surreal, çok kısa sürede önemli başarılara imza attı. Elektronik spor sektörüne ilk olarak PUBG Mobile ekibiyle dahil olan Gök’ün takımı, kısa bir süre sonra ise Valorant kadrosunu inşa ederek, Valorant organizasyonlarında da boy göstermeye başladı.

Türkiye ve uluslararası PUBG Mobile turnuvalarında önemli başarılara imza atan Surreal ekibi, en fazla hayran kitlesine sahip takımlar arasında da yer alıyor. 2021 yılında hem PUBG Mobile hem de Valorant turnuvalarında önemli başarılara imza attı. Yeşil tonlarda hazırlanan Surreal Esports logosu ve temasıyla akıllara kazınmayı başardı.

Surreal Esports PUBG Mobile Takımı

İlk kuruluşunu PUBG Mobile arenasını hedefleyerek gerçekleştiren Surreal Esports ekibi, oldukça güçlü oyuncu kadrosuna sahip. Türkiye’nin uluslararası arenada hem bireysel hem de takım bazlı olarak önemli başarılara imza atmış, tanınmış isimler kadroda yer alıyor. Surreal Esports forması terleten isimleri arasında;

  • Onur Acar “Enjoyy7”,
  • JETGIL,
  • PeaceHUB,
  • Wanpone,

Gibi isimler yer alıyor. Surreal Esports’un PUBG Mobile Takımı PMGC 2021 Batı Finalleri’nde ilk 8 takım arasında yer almayı başardı. Böylelikle PMGC’ de yer alan Türk espor takımlarından birisi oldu.

Surreal Esports Valorant Takımı

Tugay Gök, 2021’in Haziran ayında Surreal Esports Valorant’ın kurulduğunu açıklamıştı. Bu açıklamadan çok kısa bir süre sonra Valorant kadrosu belli oldu. 2021 Haziran ayında kurulmuş yeni bir takım olmasına karşın, kadrosunu güçlü isimlerle doldurdu.

Nitekim Valorant Türkiye Şampiyonası başta olmak üzere çok sayıdaki Valorant turnuvasına katılım gerçekleştirdi. Bunların her birinde de dereceye girmeyi başardı. Surreal Esports’in Valorant kadrosunda;

  • Emir Ali Beder “Alfajer”,
  • Ahmet Türkmen “vCan”,
  • Enes Çeşitçioğlu “puckA”,
  • Baran Keçen “BR4N”,
  • Enis Ecirli “RieNs”,
  • Soner Eren Kent “jeyj7y”,

Yer alıyor. Valorant takımının koçluğunu ise Hakan Pınarbaşı “afr0fire” yapıyor. Valorant’ta, Open Fire Legacy 2.liği, RUSH to Glory Playoffs 1.liği elde etmeyi başararak, gelecek için iddiasını sürdürüyor.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda iyimser olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha Fazla