TRON Regnum Carya Esports’a Transfer Oldu

PUBG Mobile turnuvalarına hızlı bir giriş yapan Regnum Carya Esports, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Espor takımı son olarak TRON’u PUBG Mobile kadrosuna kattığını açıkladı.

Ulusal ve uluslararası PUBG Mobile espor turnuvalarında önemli başarılara imza atan Regnum Carya Esports, ekibini büyütmeye devam ediyor. Çok sayıda transferle gündemde olan Regnum Carya Esports, son olarak TRON’u kadrosuna dahil ettiği açıklamasında bulundu.

Başarılı espor takımı tarafından resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımla TRON’un takıma katıldığı açıklaması gerçekleştirildi. Kadir Öçmaz “TRON”, Regnum Carya Esports PUBG Mobile kadrosuna katılan en son isim oldu.  Takım resmi Twitter hesabından bu yeni transferiyle ilgili olarak “Yeni transfer, PUBG Mobile takımımız artık çok daha güçlü” şeklinde açıklama içeren bir duyuru yayınladı.

Kadir Öçmaz “TRON” Kimdir?

Profesyonel PUBG Mobile esporcusu olan TRON yani Kadir Öçmaz, espor dünyasının önemli isimleri arasında yer alıyor. Geçen sezon boyunca Papara SuperMassive Blaze PUBG Mobile takımında görev alan TRON, burada takımıyla önemli başarılara imza atmıştı. Özellikle takımıyla PUBG Mobile Dünya Şampiyonası’nda önemli dereceler elde etme başarısını göstermişti. TRON, yeni takımıyla birlikte hem Türkiye hem de uluslararası PUBG Mobile turnuvalarında boy gösterecek.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda iyimser olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha Fazla