Red Bull M.E.O. PUBG Mobile Finalistleri Belli Oldu

Red Bull tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen M.E.O’da finallere gelindi. Red Bull M.E.O. PUBG Mobile kısmındaki finale kalan takımlarda belli oldu.

Rekabet seviyesi en yüksek mobil oyun turnuvalarından birisi olan Red Bull M.E.O. bu sezon PUBG Mobile ve LoL:Wild Rift ile takımlara mücadele şansı vermişti. Türkiye’nin dört bir yanından katılan PUBG Mobile takımları kozlarını paylaşmış ve play off’lara kalma şansını yakalamıştı.

Red Bull M.E.O. Finalistleri Belli Oldu

Red Bull’un 4 Ocak ve 5 Ocak tarihlerinde gerçekleştirdiği Play-Off mücadeleleri sona erdi ve yeni sezondaki finalistlerde belli oldu. Türkiye’nin farklı bölgelerinden kurdukları takımlarıyla profesyonel bir turnuvada mücadele etme şansını yakalayan 10 takım, finallere gitmeye hak kazandı.

Red Bull M.E.O. Finali 8 Ocak’ta Yapılacak

Play-Off aşaması mücadelesini başarıyla geçen 10 takım, 8 Ocak’ta gerçekleştirilecek dev finalde de kozlarını paylaşacak. Üstelik Red Bull M.E.O. organizasyonu kapsamında PUBG Mobile kadrosu bulunan profesyonel espor takımları da turnuvaya davetli olarak katılacaklar.

Red Bull M.E.O. 4. Sezon finaline davet usulüyle katılacağı açıklanan takımlar;

  • Beşiktaş Esports,
  • Futbolist,
  • Fire Flux Esports,
  • fastPay Wildcats,
  • S2G Esports,
  • Papara SupperMassive Blaze,

Twitch’te Canlı Yayınlanacak

Red Bull M.E.O. 4.sezon finalleri canlı olarak yayınlanacak. Yayın Red Bull Twitch kanalından gerçekleştirilecek. Canlı yayınlar 8 Ocak 2022 tarihinde saat 18.00’da başlayacak.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda iyimser olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha Fazla