PUBG Espor Kan Kaybediyor. PaparaSuperMassive Blaze PUBG’den Ayrıldı.

PUBG arenasında yaşanan bazı sorunlar, bu dalın ülkemizde ciddi sıkıntılar yaşamasına sebep oluyor. Espor alanının ülkemizdeki önemli isimlerinden olan fastPay Wildcats yöneticisi, Hakan “BigBigMan” Demirel, bugün Twitter aracılığıyla yaptığı açıklama da “Pubg esporu maalesef artık bitme aşamasına gelmiştir.” Şeklinde bir yorum yaptı.

PUBG Espor alanında hazırlanan turnuvalar ve kurallarının, oyun yönetimi tarafından oluşturulan çeşitli sorunlar, oyuncuları ve takımları çok fazla yormaya başladı. Buna istinaden SuperMassive Blaze, dün yaptığı açıklamayla, PUBG arenasına veda ettiğini duyurdu. Açıklamada oyun yönetiminin turnuva davetleri, kural değişiklikleri, partnerlik sistemi gibi üst üste çeşitli sorunlar oluşturmasının bu kararın alınmasını zorunlu kıldığı paylaşılmıştı. Henüz bu durumun şaşkınlığı ve oluşturduğu şok atlatılmamışken, konuyla ilgili bugünde fastPay Wildcats’ten bir açıklama geldi. Görünen yakın bir tarihte fastPay Wildcats tarafından da veda kararı alınacak.

fastPay Wildcats PUBG Açıklaması

Kural değişiklikleri, turnuva deavetleri ve partnerlik sistemi başta olmak üzere, oyun yönetimi tarafından bu alanda oluşturulan sıkıntılar çözülmezse, fastPay Wildcats’te SuperMassive Blaze’in başvurduğu yolu izleyecektir. Açıklamada SuperMassive Blaze’in PUBG arenasına veda kararına üzüldüklerini belirten fastPay Wildcats, ancak istemeyerekte olsa kararlarının doğru olduğunu düşündüklerini belirttiler. Yakın bir tarihte gerekli düzeltmelerin yapılmaması halinde, kendilerinin aynı şekilde PUBG arenasına veda edeceklerini duyurdular. Yaşanan deprem devam ederken, yönetimden konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda iyimser olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha Fazla