Millenium CS GO Takımında Deprem

Millenium Esports takımının, CS:GO kadrosunda önemli gelişmeler yaşandı. Takımdan yapılan son resmi açıklamayla birlikte taraftarları ve espor camiasında büyük şaşkınlık oldu.

Millenium Esports takımı farklı espor branşlarındaki mücadelesine güçlü ve dinamik kadrosuyla devam ediyor. 2021 yılında önemli başarılara imza atan Millenium Esports, son olarak CS:GO kadrosunu tamamen tasfiye etmesiyle gündemde yer alıyor.

Millenium Esports resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamayla Millenium Esports CS:GO kadrosunun tamamıyla yolların ayrıldığı belirtildi. Millenium Esports takımı hem mevcut profesyonel CS:GO kadrosu hem de genç CS:GO kadrosu ile yollarını karşılıklı anlaşmayla ayırdığını açıkladı. Ayrılığa ilişkin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada CS:GO as ve genç kadrosunda bulunan tüm oyunculara, takıma kazandırdıkları ve emekleri için teşekkür etti.

Yolların ayrıldığı Millenium Esports CS: GO as kadrosunda;  Tunahan Salman “2nahan”, Efekan Erenay Buğday “ErNy”, Görkem Çiçek “tgn”, Efecan Gül “E1ECAN”, Şahin Hacıahmetoğlu “Betsnow” ve Ömer Faruk Uzun “FoneW” yer alıyordu. Bu isimlerin yeni sezonda hangi takımda ve nasıl bir yol izleyecekleri de netlik kazanmadı.

Millenium Esports CS:GO Arenasından Çekiliyor Mu?

Yeni yılda aldığı bu büyük karar sonrası Millenium Esports ile ilgili pek çok iddia da gündemde bulunuyor. Özellikle Millenium Esports’un artık CS:GO arenasında yer almayacağı iddiası dile getiriliyor. Ancak şu ana kadar Millenium Esports tarafından resmi bir açıklama gelmedi. Bu yüzden tamamen mi çekiliyor yoksa çok daha taze ve dinamik yeni bir ekiple yoluna devam mı edecek, henüz belli değil.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda iyimser olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha Fazla