Hakkımızda

Elektronik spor, ya da daha çok kullanılan adıyla espor, tutku, beceri ve yanı sıra bilgi birikimi gerektiriyor. Espor dünyada ve Türkiye’de eşsiz bir süratle gelişmeye devam ediyor. Yeni takımlar, yeni turnuvalar, yeni oyuncular, yeni oyunlar derken çok geniş bir veri ortaya çıkıyor. Esporistan, ekibi, tutkuyla tüm gelişim aşamalarını takip ettiği esporun, oluşturduğu bilgi birikimini paylaşmak amacıyla kurulmuştur.

League of Legends, Valorant, PUBG, Fortnite ve benzeri tüm espor dünyası oyunları ilgi alanımızı oluşturuyor. Her biri oyuncu olan ekibimizle, uluslararası çapta espor haberlerini eş zamanlı takip ediyoruz. Değişen takımlar, turnuva incelemeleri, takım incelemeleri, röportajlar ve espor dünyasıyla ilgili her konuda haberleri platformumuz aracılığıyla takip edebileceksiniz.

Elektronik spor dünyasında gerçekleşen her şeyin süratli ve şeffaf bir şekilde kullanıcımıza sunulması misyonuna sahibiz. Habercilik etiğinin yanı sıra, doğru ve güncel haber oluşturmak konusunda özel bir çaba sarf ediyoruz.

2019 yılından bu yana gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz espor web platformumuz, 2022 yılının başlangıcıyla birlikte beğeninize sunuldu. Espor dünyasına özel yaklaşımımız ve tutkumuz, sizlerle aynı merak duygusuna sahip olmamızı sağlıyor. Bu alanda özel yaklaşımımızla, eşsiz bir haber platformu olacağımıza inanıyoruz. Bizleri takip etmeniz ve yeniliklerimize tanık olmanız en büyük dileğimizdir.

Eşsiz haber formatımızın keyfini çıkarmanız dileğiyle…

GL HF

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda iyimser olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha Fazla