Fire Flux Kadın Valorant Takımına Bir Transfer Daha

Espor alanında önde gelen Türk takımlarından Fire Flux, ailesini büyütmeye devam ediyor. Espor kadın takımları kuran Fire Flux, kadın Valorant takımına yeni bir transfer daha gerçekleştirdi.

Espor turnuvalarında elde ettiği başarılarıyla son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken Fire Flux, önemli transferlere de imza attı. Kurduğu Fire Flux Female Valorant takımını da güçlendirmeye devam eden espor takımı, son olarak Destina’yı kadrosuna kattı.

Fire Flux Esports resmi sosyal medya kanalları üzerinden yapılan açıklamayla, FF Kadın Valorant takımı kadrosuna Kardelen Bağış’ın “Destina” dahil olduğu belirtildi. Fire Flux, söz konusu transferin duyurusunu “Artık Daha Güçlüyüz” ifadeleriyle yaptı.

Hedef VCT Şampiyonluğu

Fire Flux Esports’a olan transferiyle ilgili açıklama yapan Destina, hedeflerinin VCL şampiyonluğu olduğunu dile getirdi. Ayrıca bu hedeflerine ulaşmada mevcut kadrolarının gayet yeterli olduğunu ve iddialı olduklarını da ekledi.

Fire Flux Female Valorant Kadrosu

Fire Flux Esports’un kurduğu Fire Flux Female Valorant takımı kadrosu da şekillenmeye başladı. Son transfer Destina ile birlikte güncel FF Kadın Valorant kadrosu şu şekilde oldu;

Kardelen Bağış “Destina”

Berra Özbek “Berrie”

İra Trifan “ira”

Nilay Bulus “liyan”

Enise Kıldır “turner”

Ayşe Ergül “schnellÆ”

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda iyimser olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha Fazla