Espor Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor? Fujitora Ne Kadar Kazandı?

Espor takımlarında yer alan oyuncuların, turnuvalardan ne kadar kazandığı sürekli merak konusu oluyor.  Uluslararası çerçevede espora gösterilen ilginin sürekli yükselmesi, düzenlenen turnuva ve organizasyon sayılarının da artmasına yol açıyor. Buna paralel olarak oluşan sektörde nasıl ve ne kadar kazanç sağlandığı da merak ediliyor.

Turnuvalar aracılığıyla “Fujitora” şu ana kadar kazandıklarıyla, bu alanda ülkemizde en çok kazanan 5. Oyuncu durumda. Heartsotone&TFT&LoR oyuncusu olarak Futbolist takımında oynayan Kaan “Fujitora” Çekli, esportearnings rakamlarıyla, 160.653,27 Dolar kazanmış durumda.

2016 Yılından bu yana profesyonel oyuncu olarak 13 turnuvaya katılan sporcu, bu kazançla Türkiye’de bu alanda en çok kazanan 5. sporcu olma unvanına sahip oldu. Sektörde profesyonel oyuncu olarak ne kadar kazanılabileceği hakkındaki sorulara, Fujitora’nın elde ettiği kazanç iyi bir yanıt oluşturuyor.

Futbolist takımının gözde oyuncusu olan Kaan “Fujitora” Çekli, Heartstone, TFT, LoR oyunlarındaki performanslarıyla göz dolduruyor. Oyuncu 2018 yılında turnuvada 1. Olarak 150.000 Dolar kazanç elde etmişti.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda iyimser olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha Fazla