Chosen Esports Kadın Valorant Takımı Kuruyor

Henüz çok yeni bir takım olan Chosen Esports takımı, kadın esporculardan oluşan bir Valorant takımı kuracağı duyurusunu yayınladı.

Espor dünyasının dinamik takımlarından Chosen Esports, Valorant turnuvalarında boy göstermeye devam ediyor. Henüz çok yeni bir takım olan Chosen Esports takımı, kadın esporculardan oluşan bir Valorant takımı kuracağı duyurusunu yayınladı.

Chosen Esports Kadın Valorant Seçmeleri Başladı

Espor sektörünün en yeni takımlarından Chosen Esports, özellikle güçlü Valorant kadrosuyla adını çok kısa bir sürede duyurmayı başarmıştı. En yeni Türk espor takımlarından birisi olarak uluslararası turnuvalarda temsil sağlayan Chosen Esports, ekibini büyütmeye devam ediyor.

Chosen Esports, daha önce yaptığı açıklamayla bir kadın Valorant takımı kuracağını duyurmuştu. Türk espor takımı yaptığı son açıklama ile Chosen Esports Kadın Valorant takımı için esporcu seçmelerine başlandığını açıkladı. Kadın Valorant takımı için yapılacak oyuncu alımı, seçmeler usulünde gerçekleştirilecek.

Chosen Esports kadın Valorant takımında yer almak isteyen kadın Valorant esporcuları bekliyor. Takımın resmi Twitter hesabındaki takım alım duyurusunda yer alan başvuru linki üzerinden forma ulaşılabiliyor. Formu dolduran adaylar, daha sonra açıklanacak takvime göre seçmelere katılım gerçekleştirebilecek.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda iyimser olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Daha Fazla